0
  • سبد خرید شما خالی است.
enddon-why need web site

  1. داشتن وب سایت مشتری های جدید را به سمت کار شما جذب می کند و درآمد بیشتری کسب می کنید.

وب سایت ها به شما کمک میکنند تا تعداد مراجعاتون بیشتر بشه و همچنین نوع مراجعه کننده هاتون تغییر میدهد.

امروزه بیشتر افراد برای جستجوی راه حل برای مشکلات خود و یا برای مقایسه قیمت های فروشگاه ها , رستوران ها و کالای مورد نیازشون میپردازند.

اگر وب سایت ندارید مشتریان به رقبای شما مراجعه می کنند مخصوصا اگر شما یک شغل مستقر در خانه داشته باشید پس شما میتوانید با داشتن یک سایت اینترنتی وارد فضای رقابتی اینترنتی بشین.

  1. فقط با داشتن یک وب سایت اعتبار تجارت خودتون رو بیفزایید.

با تحقیقات انجام شده ۵۶% از مردم که به یک تجارتی که بدون وب سایت باشه اعتماد ندارند.

وب سایت ها به شما اجازه میدهند معرفی کنید تجارت خودتون به مشتریان و تصورات بسیار خوبی را برای آنها ایجاد کنید.

  1. یک وب سایت انقدرها که فکر می کنید گران نیست.

شما فقط بخشی کوچکی از بودجه خودتون برای وب سایت صرف می کنید و در عوض با گذشت زمان با این سرمایه گزاری تعداد مشتریان شما بیشتر میشه که باعث فروش بیشتر و همچنین نام تجاری شما ممکنه به این برند تبدیل بشه و همچنین این رو هم در نظر داشته باشید که برای یک وب سایت با مشتری بالا نیازی نیست مالیات بدین .

بودجه که باید برای داشتن یک وب سایت در نظر بگیرید , بستگی به مدل طراحی و کاربرد وب سایت شما هستش پس از مشاوره رایگان ما برای برآورد قیمت استفاده کنید.

این راهم در نظر داشته باشید که شما هزینه ای که برای وب سایت هزینه می کنید تقریبا معادل یک ماه تبلیغات توی روزنامه یا تبلیغات رادیویی هستش و نکته مهمش اینه که اون یک ماه تاثیرشم ممکن کم باشه اما با داشتن یک سایت در عرض ۳ الا ۶ ماه و در بلند مدت ۱ الا ۲ سال شما به سود خالص میرسید.

  1. داشتن یک وب سایت باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

ارتباط با مشتری به صورت حضوری و همچنین پرسش پاسخ از ان ها هم برای شما هم برای مشتری زمان بر هستش در نتیجه شما در وب سایت خودتون بخشی قرار می دهید تا مشتریان نظر بدهند راجب خدمت یا کالا و این باعث رسید به تعامل در نظر می شود و خروجی ان یک نظر مثبت و مفید برای شما و لذت بخش برای مشتری هستش.

با تحقیقات انجام شده بعضی از افراد زشت میدانند که مشکلات یک شرکت به صورت حضوری بگن و ممکن حتی وقتشون خیلی تلف بشه.

enddon-why need web site

  1. بروزرسانی اطلاعات

حتما برای کسب کار خودتون یک بروشور یا کاتالوگ قیمت و یا خدمت دارید . به مدل طراحی و تعداد صفحات وقت که گذاشتید فکر کنید , حالا ۱ ماه می گذرد کالا های جدید وارد می شود یا قیمت ها تغییر میکنه تمام طراحی وقت بار اول هزینه چاپ هم هست.

با داشتن یک سایت شما یک کاتالوگ یا بروشور قیمت و خدمت دارید زمان بسیار اندکی صرف می کنید و می توانید هر روز بروزش کنید و طبق همون طراحی قبلی می توانید کالایی را اضافه کنید .

همچنین نکته خیلی مهم اینکه شما فقط با بروز کردن سایت خودتون هر روز مخاطب های بیشتر به سایت جذب می کنید و مقام سایتتون در موتور جستجو بالاتر میرود و این باعث بیشتر شد مشتری جدید تر می شود.

  1. یک وب سایت همیشه در دسترس است

مغازه ها و فروشگاه و حتی دفتر ها ساعت باز و بسته شدن دارند . اما سایت ها به صورت ۲۴ ساعته در ۳۶۵ روز سال باز هستند (قانون ۷/۲۴) .

شما میتوانید در مواقعی که مغازه ها و فروشگاه یا دفترتان بسته هستش و یا حتی زمانی که باز هستش از طریق سایت فروش داشته باشید.

  1. وب سایت مناطق گسترده ای مورد هدف قرار می دهد.

مثلا با فرض اینکه فروشگاه یا مغازه شما در تهران است : فقط افرادی که در تهران هستند میتوانند بیایند و به صورت حضوری سفارش دهند یا شایدم یک سری فروشنده از شهر های دیگه برای خرید عمده بیایند .

سایت شما این اجازه را به شما میدهد و همچنین به مشتریان شما در شهر های دیگه یا هر منطقه ای از ایران از شما خرید کنند چه به صورت عمده و چه تکی و یک نوع تجارت بی وقفه داشت با هر کسی از هر جایی و این باز هم محدود به ایران نمیشد , ممکن است محصول شما انقدر خاص باشد که در سطح جهانی هم قابل استفاده باشد و مشتریان خارج از کشورهم داشته باشید.

  1. وب سایت خودتون را کنترل کنید

کنترل کردن وب سایت یعنی استفاده کردن از فضای وب سایت برای بهتر دیده شدن با کار کردن روی Seo سایت , مقالات و…

یک مثال ساده هزینه سایت ک در بالا عرض کردم طبق خواسته و کار شما تعیین می شود . اما این هزینه هم به یک مبلغ مشخصی ختم می شود.

تصور کنید یک فروشگاه یا مغازه در یک کوچه پرت در بازار دارید مشتریان شما کم می شوند و اجاره مغازه هم هستش و یک شخص دیگر در بهترین محل بازار مغازه دارد اجاره ای که میدهد هم اصولا خیلی بیشتر از شماس .

در فضای سایت اجاره ها همه باهم برابر هستند در یک مدل کاری یکسان , اما محل مغازه تحت کنترل شماس یعنی ممکن طبق مقامی که در گوگل دارید و یا به دست می آورید یا خودتون یا متخصصان محل مغازه شما میاد همون جایی که اون مغازه پر رفت امده هستش با همون اجاره.

یک نکنه خیلی مهم تر مغازه ها متراژ دارند ولی سایت ها هر چقدر بخواهید بزرگ جا دار هستند و دیگه نیاز به انبار دارو انبار گردانی نیست فقط یک نفر میتواند همه اون کار هارو انجام بده البته بعضیا ممکن است از چند نفر استفاده کنند ک اون هم برای سریع پیشرفت کردن سایتشون هستش.

,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.